Gunrunners o.s. - Česká herní organizace

AOC Gaming
Výrobadresu.cz Fakaheda.eu
Hraní zlepšuje činnost mozku, AOC pečuje o zdraví hráčů

Společnost AOC usiluje o to, aby prostřednictvím své řady AGON přinášela na herní trh prvotřídní produkty, a jako jeden z předních výrobců monitorů také dbá na zodpovědné a zdravé hraní her. Proto také vytvořila tuto příručku zabývající se společenskými a kognitivními benefity, jež vyplývají z hraní. To totiž vedle legrace a zábavy přináší i zlepšení vizuálního zpracování informací, rozhodování a týmové spolupráce u hráčů.

Nový monitor AGON od AOC s 4K IPS panelem a NVIDIA G-SYNC

Praha, 16. březen 2017 – Společnost AOC představuje první 4K model z prémiové řady monitorů AGON.

AOC představí to nejlepší na veletrhu CeBIT 2017

Praha, 13. března 2017 – Při příležitosti letošního veletrhu CeBIT v Hanoveru předvede společnost AOC, specialista na monitory, výběr svých aktuálně nejlepších monitorů. A to v rámci prezentace IT distributora api, kterého najdete v sekci Planet Reseller, stánek D 40, hala 15, od 20. do 24. března. Herní fanoušci stejně jako domácí nebo firemní uživatelé tak mají příležitost prohlédnout si celou řadu monitorů včetně jednoho z nejnovějších přírůstků do prémiové herní řady AGON, zakřivený AGON AG352QCX, a ultratenký, ze čtyř stran „bezrámečkový“ AOC Q2781PQ. 

Herní monitor AOC AGON s 240 Hz je už k dispozici

Praha, 2. březen 2017 – Nejrychlejší herní monitor AGON od AOC je nyní k dostání v obchodech. Model AG251FZ se pyšní obnovovací frekvencí 240 Hz, dobou odezvy 1 ms a technologií Adaptive-Sync, zajišťující krásně plynulé hraní bez rozmazaného, skákajícího nebo trhaného obrazu. Díky premium prvkům řady AGON jako je stojan Ergo Dial a ovladač QuickSwitch přináší herním nadšencům více herního pohodlí.

AOC AGON UltraWide zakřivený herní monitor s NVIDIA G-SYNC

Praha, 19. Ledna - AOC AGON AG352UCG přináší doposud nejdokonalejší zážitek ze všech prémiových herních monitorů AOC řady AGON. Díky extra malému poloměru zakřivení (2000 mm) je hráč v centru dění. 

Vicemistři CS:GO míří k nám!

Přidal 13. 11. 2016 uživatel stiCk
Vicemistři CS:GO míří k nám!

Po nedávném představení nové HearthStone sekce zde máme další přestupovou bombu v naší režii. Tentokrát se jedná o sekci ve hře Counter Strike: Global Offensive, kterou můžeme přivítat v Gunrunners!

Sychry: Zpět a ještě silnější

Přidal 12. 11. 2016 uživatel ACSt0rm
Sychry: Zpět a ještě silnější

Mezi novou Hearthstone sekcí si můžeme povšimnout jednoho z dalších velkých jmen, kterým je Pavel "Sychry" Sychrovský. Rozhovor s hráčem původně týmu Fraternitas, později eSuby, si můžete přečíst v článku.

WoTkaři na hranici postupu do play-off Major League!

Právě dnes začíná pro naší World of Tanks sekci další důležitá soutěž. Již podruhé se zúčastní WoT Major League, která se dá nazvat výplňkovou ligou před začátkem prestižní Wargaming.net League. Předchozí sezóna Majoru sice nedopadla podle nejlepších představ, ale i taková zkušenost s nejlepšími týmy evropského kontinentu nás posunula dál. A můžeme tak říct, že i díky zápasům v Majoru se naši hráči dokázali probojovat do nejvyšší Gold divize v rámci Wargaming.net League.

Do GRS přichází nová sekce!

Přidal 8. 11. 2016 uživatel joohann
Do GRS přichází nová sekce!

Tahle kapitola se nám dlouho vyhýbala. Ale s koncem letošní sezóny přichází myšlenky a plány do té další. A právě v těchto plánech bude hrát velkou roli také Hearthstone! V Gunrunners tak rádi vítáme nové tváře!

GRS.WoT postupuje mezi elitu do Wargaming LEAGUE!

Velkou radost nám dělá v posledních dnech World of Tanks tým. Tahle banda sice nedávno procházela turbulentním obdobím, ale nepříjemné časy jsou pryč a zdá se, že se nám rýsuje pěkná budoucnost. Jejím vrcholem může být přímý postup z Wargaming.net World of Tanks Silver Series do nejvyšší Gold divize!

Zobrazeno 10 ze 224 napsaných novinek.