Gunrunners o.s. - Česká herní organizace

AOC Gaming
Výrobadresu.cz Fakaheda.eu

Gunrunners test GTX 166 MMO Gaming Laser Mouse

Gunrunners test GTX 166 MMO Gaming Laser Mouse

Mezinárodní společnost Trust produkuje kromě sortimentu pro běžné uživatele také kvalitní herní periferie. O tom jsme se nedávno přesvědčili při testu GTX 280 LED Illuminated Gaming Keyboard. Dnes se však zaměříme na herní myš, konkrétně na GTX 166 MMO Gaming Laser Mouse.

Model GTX 166 MMO Gaming Laser Mouse je nejnovější herní laserová myš mezinárodní společnosti Trust, která bude na trhu dostupná během několika následujících týdnů. Nám se však do rukou dostala s předstihem, proto se na ni v dnešním článku zaměříme. Ze začátku se podíváme na designový koncept myši a postupně si představíme výhody a důležité specifikace myši.

Vaši pozornost si GTX 166 MMO Gaming Laser Mouse získá ihned při prvním setkání, neboť se nejedná o klasickou herní myš, nýbrž o speciální model, který je svým tvarem a funkcemi určen především pro hraní online MMO her. Hlavní kryt myši je tvořen kompletně z tvrdého matného plastu šedě-stříbrné barvy, doplněný o průsvitný nápis GTX (označení herní řady), který je podsvícen barevnou LED diodou. Boční rám je taktéž osazen matným tvrdým plastem černé barvy, který skvěle doplňuje horní část.

Velikost GTX 166 MMO Gaming Laser Mouse je navržena běžně velké ruce, což zajistí skvělou ergonomii, pevný stisk a dobrý pohyb myši po vašem stole či podložce. Dostupnost veškerých tlačítek je ideální a pravý boční profil myši je přizpůsoben pro umístění vašeho prsteníčku. Levý boční profil je osazen rovnou dvanácti programovatelnými tlačítky, což vám u hraní MMO online her zajistí výhodu oproti soupeřům.

GTX 166 MMO Gaming Laser Mouse disponuje celkem osmnácti programovatelnými tlačítky. Základ tvoří dvojice tlačítek, která jsou nutností každé myši. Horní část myši je dále osazena scrollovacím kolečkem, které je vzorkově pogumované, čímž předejdete nechtěnému sklouznutí prstu, a po stranách průsvitné a podsvícené. V blízkosti scrollovacího kolečka jsou dva přepínače DPI (navýšení a snížení citlivosti), které mají až pět možných úrovní s maximální hodnotou 16400 DPI. Společnost Trust však myslela i na jiná tlačítka. Konkrétně v oblasti palce a ukazováčku. Jak již bylo zmíněno, levý boční profil myši doplňuje dvanáct programovatelných tlačítek a tlačítko pro takzvaný dvojklik. Jejich funkce si lze změnit pomocí dodávaného softwaru na CD. Každý uživatel si také může uložit až pět herních profilů myši a přepínat mezi nimi, což je nesporná výhoda pokud hrajete více her a chcete mít pokaždé jiné nastavení myši.

Na spodní části myši je malá krytka, kterou lze otočením proti-směru hodinových ručiček otevřít. Jedná se o úložný prostor pro závaží. Těch je celkem osm a lze si nastavit ideální váhu myši dle vašich požadavků. Kabel myši je pletený z textilu a na konci zakončený USB portem. Pokud hledáte myš pro hraní MMO online her, rozhodně doporučujeme GTX 166 MMO Gaming Laser Mouse, neboť plně bude vyhovovat všem vašim požadavkům.

Komentáře k novince


Pro vložení komentáře se prosím přihlašte.